מדבקות

מדבקות בגלילים

aa1מדבקות בגלילים המיוצרים בחברת גרפוגליל מתאפיינות באיכות גבוהה במיוחד וניתנות לשליפה נוחה ומהירה. ייצור המדבקה מתבצע בהתאם לבקשת הלקוח וניתן לבחור מבין מגוון עצום של צבעים, סוגים וגדלים. מעבר לזאת, ישנה אפשרות לרווח בין מדבקה למדבקה לצורך הדבקה אוטומטית, וגם אפשר לקבל את המוצר בגלגול פנימי וחיצוני על פי דרישת הלקוח.

ההדבקה הינה נוחה ביותר, בין אם בהדבקה ידנית ובין אם בהדבקה אוטומטית והמוצרים מתאימים למגוון עצום של שימושים, לרבות עבור מוצרי פרפומריה, קוסמטיקה, הנעלה, אלקטרוניקה ועוד.

את המדבקות ניתן להדפיס על סוגים שונים של חומרים: נייר כרומו, ולום, דבק שניתן להסרה, דפים זוהרים (מבחר הצבעים: אדום, צהוב, כתום, ירוק, זהב וכסף), PVC לבן, PVC שקוף ועוד.

 

 

a9מדבקות ניתנות להסרה

מוצרים אלו מגיעים עם דבק מיוחד, שמאפשר את הסרתה של המדבקה ללא יצירת נזק וללא השארת סימנים כלשהם על המשטח או המוצר שעליהם הודבקו. מדבקות אלו נועדו לסימון מוצרים כגון כלי בית, ספרים ובגדים ולהדבקה על גבי מכשירי חשמל, בקבוקים לשימוש חוזר, תיקוני מכשירי חשמל ופרסום.

 

 

aa1מדבקות אחריות

מדבקות אלו לא ניתנות להעברה ממוצר למוצר וקשות מאוד להסרה. הדבקת המדבקה קלה ונוחה וברגע שהיא הודבקה על המוצר, היא אינה ניתנת להעברה בשלמותה למוצר אחר. בעת ניסיון קילוף, המדבקה מתפרקת כך שלא ניתן להעבירה בשלמותה למקום או למוצר אחר. מדבקות אלו מגיעות לרוב על מוצרים כגון סוללות לפלאפון, מצלמות, מחשבים, חלקי חילוף לרכב וכו'.

 

 

aa1מדבקות ברקוד

מדבקות עליהן מודפס ברקוד קבוע או משתנה עם אפשרות לשילוב לוגו או כל דבר שנדרש. מספור הברקוד הוא רץ או קבוע, על פי דרישת הלקוח. המדבקות ניתנות להדפסה על גבי מגוון רחב של חומרים כגון PVC, נייר רגיל, נייר דבק ניתן להסרה, פוליאסטר ועוד. ניתן להזמין מדבקות ברקוד במגוון גדלים וצבעים, בצורת דף וגם בגלילים. המדבקות מתאימות לשימוש בעיקר במפעלים, בתעשייה, בחנויות, לצורכי ספירת מלאי ועוד.

 

 

aa3מדבקות פוליאסטר

מדבקות אלו עמידות בחום גבוה ומתאימות להדבקה על מוצרים שנוטים להתחמם. הן משמשות למגוון רחב של מוצרים, לרבות שנאים, תנורים, מסכי טלוויזיה, מסכי LCD ועוד. המדבקות גם אינן משנות את גודלן בעקבות חשיפה לחום והינן בעלות תקן UL. צבע המדבקה לבן או כסף מט. מדבקות פוליאסטר עם או בלי למינציה מתאימות להדפיס במבחר צבעים, וניתן להשתמש בהן לצורך הדפסת ברקוד ומידע משתנה ללא צורך בגלופות או בשטנצים. המדבקות בעלות מראה איכותי במיוחד ועמידות בתנאי פנים וחוץ.

 

 

a3מדבקות הולוגרמה

מוצרים אלו מיועדות למניעת זיוף של מוצר וניתן לצרף אליהן תמונה או לוגו של חברה. המדבקה אינה ניתנת לחיקוי או לזיוף בזכות טכניקה של תלת ממד שבה מיוצרות מדבקות אלו. לפיכך, המדבקות הללו מתאימות במיוחד לאימות מקוריותם של מגוון מוצרים שיש נטייה לזייף אותם. המדבקות יכולות להיות משולבות עם פתרונות אנטי-זיוף אחרים או לפעול באופן עצמאי. אפשר להגביר את האלמנטים נגד זיוף בדרכים שונות, למשל על ידי מספור ולוגו מראה לייזר.

 

 

aa2מדבקות VOID

זוהי לכאורה מדבקת פוליאסטר רגילה, אך לאחר קילופה היא משאירה כיתוב VOID על המשטח שממנו היא הוסרה. המדבקה המוסרת נותרת פגומה ולא ניתן להדביקה שוב כחדשה. אפשר ליצר גם מדבקות הולוגרמה VOID. שיטה זו יעילה במיוחד לצורך סימון של פתיחת מוצר.

 

 

a7מדבקות בד סאטן דביק

מדבקות עשויות בד דביק שיכולות להוות תחליף תוויות לתפירה בהתאם לדרישות של מכון התקנים וללא צורך בתפירת התווית לבגד. המדבקות עמידות בכביסה ונדבקות על בדים לרבות בדים עם סיבים קשים.

 

 

aa3מדבקות לכיסוי ולהסתרה

מדבקות נייר עם דבק שחור אטום חזק מאוד. מדבקות אלו מתאימות במיוחד להסתרת הכיתוב שמתחתן, ומשתמשים בהן לצורך הסתרת מחירים.

 

 

a8מדבקות בר קיימא/ מדבקות למכון התקנים

מדבקות בר קיימא מיועדות לשימור הכיתוב על פני המדבקה והן עמידות לחומרים אלכוהוליים, טינר ספירט וכו'.

 

 

a4מדבקות בד סאטן למזרנים ולשטיחים

מדבקות עמידות לבדים, לרבות בדים עם סיבים קשים

 

 

a2מדבקות עם ציפוי למינציה

המדבקות מצופות בציפוי דק של פלסטיק, השומר על המדבקה. המדבקות מיועדות לשימור הכיתוב על פני המדבקה ולעמידות לחומרים אלכוהולים כגון טינר ספירט ונוספים. המדבקות עומדות בדרישות של מכון התקנים הישראלי. ציפוי המדבקה ניתן לביצוע על חומרים שונים כגון נייר, PVC ופוליאסטר על פי דרישה. מדבקות עם ציפוי למינציה נשמרות לאורך שנים ונראות חדשות, הן בעלות מראה איכותי ויוקרתי ועמידות מפני שחיקה.

 

 

a1מדבקות בגלילים למדפסות טרמל

המדבקות מסופקות בגליל בגדלים שונים ומחומרים על פי דרישה. ניתן להדפיס לוגו או כיתוב על המדבקות.

 

 

a6מדבקות בשילוב הטבעה בחום

 

 

 

a5רדידים למדפסת טרמל

 

Open chat
Hello 👋
Can we help you?
Call Now Button